احسان رضایی اظهار کرد: به دلیل درخواست متقاضیان و با بررسی های صورت گرفته از طرف داوران، مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ ۳۱ خرداد تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی نشرسرای خودنویس، احسان رضایی با اعلام تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه داستان نویسی خودنویس، اظهار کرد: به دلیل درخواست متقاضیان و با بررسی های صورت گرفته از طرف داوران، مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ ۳۱ خرداد تمدید شد.

رضایی افزود: شرکت در دومین مسابقه داستان نویسی خودنویس با ارسال طرح داستان با موضوع استقلال و در چهار محور خوداتکایی و پیشرفت اقتصادی، خودباوری و جنبش علمی، الگوی فرهنگ اسلامی-ایرانی و استقلال سیاسی از طریق وبگاه خودنویس به آدرس WWW.khodnevis.ir امکان پذیر است.وی بیان کرد: داوری این مسابقه در دو مرحله انجام می شود، در مرحله اول طرح های داستانی دریافتی توسط داوران بررسی شده و 20 طرح برتر براساس میزان خلاقیت و میزان قابلیت آن طرح برای تبدیل شدن به یک رمان خوب انتخاب می شوند. در مرحله بعد، طرح های برتر در پنج گروه چهار نفره با حضور پنج مربی نویسنده مطرح در کارگاه های نویسندگی رایگان شرکت داده خواهند شد و در نهایت با داوری از بین رمان های تکمیل شده سه طرح برتر انتخاب خواهد شد.
رضایی گفت: جوایز نفرات برتر این مسابقه به ترتیب، 10 میلیون تومان، هفت میلیون تومان و پنج میلیون تومان خواهد بود.
دبیر علمی دومین مسابقه داستان نویسی خودنویس اظهار کرد: کتاب میرزا مقنی گورکن نوشته علی درزی از آثار ارسال شده برای شرکت در اولین مسابقه داستان نویسی خودنویس بود که بعد از بررسی داوران به عنوان اثر برتر معرفی و منتشر شد.
رضایی ادامه داد: همچنین سایر کتب برتر سال گذشته که در اولین مسابقه خودنویس شرکت کرده بودند در دست انتشار است.
وی گفت: افرادی که به داستان نویسی علاقمند هستند می توانند از طریق شرکت در مسابقه خودنویس برای شکوفایی استعداد خود و در نهایت انتشار کتاب اقدام کنند.

یک پاسخ بنویسید